Prodej a úprava šperků

Jsme tradiční klenotnictví, které se již přes 20 let zabývá prodejem šperků a jejich úpravou

 

Naším zákazníkům nabízíme kompletní služby od prodeje přes úpravy až po opravy šperků. Můžeme Vám nabídnout široký sortiment zlatých, stříbrných, ocelových a titanových šperků, které potěší Vás i Vaše blízké. Pro stálé zákazníky, kterých si velmi vážíme, máme připravené zákaznické karty, díky kterým u nás mají 15 % slevy.

 

 

S výběrem Vám u nás pomáhá odborný personál, který je připraven zodpovědět případné dotazy, ochotě a zkušeně poradit. Náš personál převážně zůstává několik let stejný, což přispívá k dobrému jménu. Každý je rád, když se po čase vrátí do stejné prodejny a nalezne zde známou tvář, která již jednou dobře poradila.

 

 

Šperky, které si na našich prodejnách zakoupíte, Vám dle možností a potřeby naši zruční zlatníci upraví. Na externí zlatnické dílně máme zkušené zlatníky, kteří dokáží opravit, zrenovovat a vyčistit obnošené šperky tak, že vypadají stejně, jako v den kdy jste si je zakoupili. Mezi běžné opravy patří úprava velikostí prstenů, zkracování a prodlužování řetízků a náramků, výměna baterií do hodinek a tlakové zkoušky, opravy vypadlých nebo poškozených kamenů a čištění zašlých šperků. To vše za velmi příznivé ceny.